Firma Peofili

YAŞAR VİNÇ; Konya'da Vinç işletmeciliği alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Konusunda uzman, profesyonel ekibimiz size güven verecektir. Hizmet verdiğimiz sektörde hataya, tecrübesizliğe ve acemiliğe yer yoktur. Maddi değeri yüksek olan makina, ekipman ve ürünlerin yüklenmesini, taşınmasını, indirilmesini ve montajı talep edildiğinde, bizlerde ustalıkla ve çok dikkatli olarak işimizi hatasız yerine getiririz.

 

Firmamız; Geçen zaman içerisinde pek çok kurum, kuruluş ve firmaların taleplerini başarıyla yerine getirmiş ve kaliteli hizmetleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır.

 

Vinç İşletmeciliği Hizmetlerimizi Kısaca Sayacak Olursak;

 

Saatlik, günlük, haftalık ve aylık vinç kiralama, makina ve ekipman nakliyatı, ağır araç yükleme ve boşaltma, yapı ve inşaat hizmetleri, çelik konstrüksiyon yapı montaj hizmetleri, direk ve tabela montaj hizmetleri, araç kurtarma hizmetleri, sepetli vinç hizmetleri, ağır yüklerin taşınması ve indirilmesi, prefabrike yapı taşınması, reklam direk montajı ile diğer vinç işletmeiliği hizmetlerini sayabiliriz.


ARA

WHATSAPP